top of page
apng-8.png

Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemlerimiz otomatik bariyer sistemi, mantar bariyer sistemi, Blok bariyer(road blocker) bariyer olarak 3'e ayrılmaktadır.

Blok bariyer sistemleri bankalar, askeri birlikler gibi güvenliğin en üst düzeyde olması gereken kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır, herhangi bir araç ile güvenlik rampasının aşılması durumuna karşı savunma için 2 metre vb. yükseklikte inşa edilir. Acil kalkış sistemi gibi opsiyonel özelliklere sahiptir. Elektrik kesintisi durumuna karşı güç kaynağı devreye girer.

Otomatik bariyer sistemleri otopark giriş ve çıkışları için kullanmak amacıyla veya askeri birliklerde araç altını aranana kadar kısa süreli bekletme için kullanılmaktadır. 3, 4, 5, 6 metre vb. uzunluklarda üretimi yapılabilinir, araç ve yaya geçişi kontrolü için kullanabilirsiniz. Otomatik bariyer sistemleri geçen araca zarar vermemesi için özel sensörler ile donatılmıştır. Otomatik bariyer sistemlerini güvenlik kameraları ile entegre ederek plaka taraması işlemi yaptıktan sonra aç-kapa emri verilecek şekilde dizayn edebiliriz, bir diğer seçenek ise RF modüllü yüksek güvenlikli komut kumandaları ile otomatik bariyer sistemlerini açıp kapatabilirsiniz.

Mantar sistemleri yüksek güvenlik için tercih edilen bir başka sistemdir. Belediyelerin yaya projeleri ve askeri bölgelerin giriş çıkış kontrollerinde kullanılmaktadır. Mantar bariyer sistemleri güçlü ve çarpmaya karşı etkili bir savunma oluşturmaktadır. Mantar bariyer sistemleri yer altına inip çıkabilecek şekilde monte edilir, görsel açıdan bir kirlilik oluşturmaz, ayrıca sürücülerin görebilmesi için led takılabilinir veya fosforlu boya kullanılarak fark etmesi sağlanabilinir.

Mantar bariyer sistemlerine plaka okuma - tanıma sistemi, kartlı geçiş, RF modüllü kumandalı geçiş gibi opsiyonlarda sipariş edebilirsiniz. Mantar bariyerler paslanmaya ve korozyona karşı korumalıdır.

TİCARİ-ÇÖZÜMLER.png
TİCARİ ÇÖZÜMLER.png
KEPENK
FOTOSELLİ CAM KAPI
BAHÇE GİRİŞ KAPISI
BARİYER SİSTEMLERİ
bottom of page