top of page
apng-8.png

Seksiyonel Kapı - Enerji Tasarrufu

Seksiyonel kapılar iş yerleriniz için en uzun ömürlü seçeneklerden biridir. Yüksek güvenlik sağlamalarının yanında enerji tasarrufuda sağlarlar. Aram Kapı olarak 20 yılı aşan tecrübemizle işyerlerinizi ziyaret ederek sizler için en uygun seksiyonel kapı teklifini yapabiliriz. İstediğiniz renkte elektrostatik toz boya ile seksiyonel kapınızı boyayabiliriz. İstanbul ve Gebze'deki en büyük otomatik kepenk sistemleri ve seksiyonel kapı üreticilerindeniz, ihtiyaçlarınız için ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Seksiyonel Kapı Özellikleri

Seksiyonel kapılarımızda enerji tasarruflu ithal motorlar kullanırız, isteğine uygun doğal ışık alabilecek şekilde seksiyonel kapıyı tasarlayabiliriz. Seksiyonel kapınızın rengini ral kartelasından seçebilirsiniz isteğinize uygun olarka Gebze - Kocaeli'deki tesisimizde üreterek İstanbul dahil bütün şehirlere yollayabiliriz.
Seksiyonel kapı seçerken işletmenizin ışık kaynağını hesap ederiz, işyerinizdeki psikolojik performansınıza pozitif etkisi olacak şekilde önerilerde bulunuruz ve çok panelli seksiyonel kapı üretimi yapabiliriz. Doğal ışığın olduğu ortamlarda personel moraliniz ve işveriminiz doğru orantılı şekilde artacaktır.

Seksiyonel Çeşitleri.jpg
panel-renkleri-2-50l.jpg
malzeme-50l.jpg
guvenlik-100s.jpg
ENDÜSTRİYEL-KAPILAR.png
ENDÜSTRİYEL_KAPILAR.png
SEKSİYONEL KAPI
YÜKSEK HIZLI KAPILAR
ENDÜSTRİYEL KEPENK
bottom of page