top of page
apng-8.png

Otomatik Kepenk Sistemleri

Kepenk sistemleri üretimini Gebze - İstanbul'daki tesisimizde yaparız. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde otomatik veya manuel kepenk sistemlerini üretebiliriz. Kepenk sistemlerinizin rengini ral kartelasından seçebilirsiniz, istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Kepenk sistemleri işletmenizin pazarlama stratejisi için oldukça önemlidir, renk seçimi ve kepenk tipi ile işletmenizi daha çekici kılabilirsiniz.

Kepenk Sistemleri Özellikleri

Otomatik kepenk sistemlerinde RF modüllü yüksek güvenlikli otomasyon sistemleri kullanırız. Gebze'deki tesisimizde çelik kepenk, alüminyum kepenk üretimi yapmaktayız kepenklerinizi yine Gebze'deki tesisimizde bulunan elektrostatik toz boya işleminden geçirerek yüksek kalitede bir görüntüye ve güvenliğe sahip kepenk üreteriz. Kepenk sistemlerimiz ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Standartlara uygun şekilde üretilen kepenk sistemlerini İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine yollayabilir ve montaj hizmeti verebiliriz. Kepenk sistemlerimizin elektronik aksamları ve kepenklerimiz garantilidir. Kepenk sistemlerinde uluslararası olarak kabul görmüş Nice motorlar kullanırız.
Kepenk sistemlerinde güvenlik önceliklidir kuyumcularınız vb. işletmeleriniz için aşılamaz bir güvenlik duvarı oluştururuz eğer Gebze'de, İstanbul'da veya farklı şehirlerdeki işletmeniz için kepenk sistemi arıyorsanız bizimle iletişime geçin ihtiyacınız olan kepenk sistemini tasarlayılım. Çelik kepenk, omatik kepenk ve Alüminyum kepenküretimi konusunda 20 yıllık tecrübemizle üretim sonrası montaj, servis gibi hizmetler içinde doğru adrestesiniz. Kepenklerimiz 12 ay garantilidir.

ENDÜSTRİYEL-KAPILAR.png
ENDÜSTRİYEL_KAPILAR.png
SEKSİYONEL KAPI
YÜKSEK HIZLI KAPILAR
ENDÜSTRİYEL KEPENK
bottom of page