top of page
apng-8.png

Yükleme Rampaları

Aram Kapı olarak Gebze ve İstanbul'daki tesisimizde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, yükleme rampası üretimi için bizi tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz yükleme rampaları güvenlik ve hız için oldukça fayda sağlamaktadır ve kalitesi kanıtlanmıştır. Yükleme rampalarını fabrikalarınızda, depolarınızda, antrepolarınızda, hal dükkanlarınızda vb. alanlarda kullanabilirsiniz. Yükleme rampalarını sizin için imal edebiliriz. Gebze'deki tesisimizde ürettiğimiz yükleme rampaları isterseniz, Gebze'den bütün şehirlere sevk edebilir ve monte edebiliriz. Yükleme rampası siparişi vermek için (+90) 555 102 50 51 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yükleme Rampası Özellikleri

Yükleme rampaları teleskopik yükleme rampası veya menteşeli yükleme rampası olarak üretilir. Endüstriyel kullanım için binalar ile araç arasındaki yüksekliği kaldırmak için kullanılır. Yükleme körükleri hidrolik sistemle çalışmaktadır ve yüksek ağırlık kaldırabilmektedir.

Teleskopik yükleme rampası beton yüzeye gömülerek kullanılır ve alandan tasarruf edilir. Teleskopik yükleme rampalarının bir diğer faydası menteşeli rampalara göre daha fonksiyoneldir rampanın dili daha uzundur ve konteyner ile yük indirme bindirme işlemlerinde daha erişilebilirdir.

Teleskopik yükleme rampasıyla daha hızlı yükleme işlemi yapabilir ve veriminizi arttırabilirsiniz. Hidrolik sistemi sayesinde yüksek ağırlık kaldırabilir. Üretiminde kullanılan saç kaymaz bir yüzeye sahiptir forkliftin kaymasına engel olmaktadır ve güvenilirdir. İstenilen konumda durdurabilirsiniz.

Menteşeli yükleme rampası ise isterseniz betona gömülü olarak kullanılabilinir, hidrolik bir sisteme sahiptir kaymaz yüzeye sahiptir. Çelik olarak imal edilir ve oldukça güvenlikli ve güçlüdür.

YÜKLEME-SİSTEMLERİ.png
YÜKLEME SİSTEMLERİ.png
YÜKLEME RAMPASI
YÜKLEME KÖRÜĞÜ
YÜKLEME LİFTİ
MOBİL RAMPA
bottom of page